SPOTKANIA DLA ZAINTERESOWANYCH

Jesteś zainteresowany historią naszego Kościoła? Masz pytania dotyczące naszej nauki?

Zastanawiasz się nad wstąpieniem do naszego Kościoła? Chciałbyś wziąć udział w nabożeństwie, ale nie wiesz jak się zachować albo boisz się jak zostaniesz przyjęty?

W naszym Kościele każdy jest mile widziany! Możesz przyjść na dowolne nabożeństwo, wziąć udział w każdym parafialnym spotkaniu. Chcemy by każdy czuł się u nas jak w domu.

Jeśli jednak masz wątpliwości lub chciałbyś dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy na niezobowiązujące spotkania z Księdzem, który odpowie na wszelkie pytania i dokładnie wytłumaczy zasady wiary Kościoła.

Spotkania odbywają się indywidualnie z każdym zainteresowanym, lub w miarę możliwości tworzone będą grupy.

Spotkania są dobrowolne i niezobowiązujące!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i spotkań!