Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie witamy na stronie Narodowego Kościoła Katolickiego!

Z wielką radością witamy Cię w naszej wspólnocie w imieniu Zwierzchnika Narodowego Kościoła Katolickiego oraz wszystkich jego członków. Jesteśmy zjednoczeni w dążeniu do głębszego poznania i naśladowania Jezusa Chrystusa, poprzez angażowanie się w życie religijne i społeczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnościami, przemyśleniami oraz informacjami o nadchodzących wydarzeniach i działaniach, które jednoczą naszą społeczność. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj miejsce inspiracji, pokoju oraz duchowego wzrostu. Nasz portal jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń dla wszystkich, którzy szukają głębi duchowej i wspólnoty wierzących.

Niech ten portal będzie dla Ciebie źródłem wiedzy, inspiracji oraz przewodnikiem na drodze duchowego wzrostu.