LOGO NKK KOLOR CZERWONY

Już wkrótce.

Twoje zakupy

„Pewnego razu – gdy tłum cisnął się do Niego aby słuchać słowa Bożego, a On stał nad jeziorem Genezaret – zobaczył dwie łodzie, stojące przy brzegu; rybacy zaś wyszli z nich i płukali sieci. Wszedłszy do jednej łodzi, która należała do Szymona, poprosił go, żeby nieco odbił od brzegu. Potem usiadł i z łodzi nauczał tłumy.

Gdy przestał mówić, rzekł do Szymona: «Wypłyń na głębię i zarzućcie sieci na połów!». A Szymon odpowiedział: «Mistrzu, całą noc pracowaliśmy i niceśmy nie ułowili. Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci». Skoro to uczynili, zagarnęli tak wielkie mnóstwo ryb, że sieci ich zaczynały się rwać. Skinęli więc na wspólników w drugiej łodzi, żeby im przyszli z pomocą. Ci podpłynęli; i napełnili obie łodzie, tak że się prawie zanurzały.”

(Lk 5, 1-11)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie witamy na stronie Narodowego Kościoła Katolickiego!

Z wielką radością otwieramy przed Tobą drzwi Kościoła, w którym każdego dnia celebrujemy naszą wiarę i wspólnie dążymy do duchowego wzrostu. Inspirujemy się słowami Ewangelii według św. Łukasza, gdzie Zbawiciel polecił Szymonowi wypłynąć na głębię. My, jako Narodowy Kościół Katolicki, widzimy siebie jako drugą łódź, która wspiera pierwszą, pomagając w obfitym połowie duchowych owoców.

Nasza misja to harmonijne połączenie tradycji z nowoczesnością, tworząc przestrzeń otwartą na wszystkich, którzy poszukują prawdy i głębi duchowej. Wypełniając wolę Zbawiciela wyrażoną w Ewangelii św. Jana: „Aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni w Nas byli jedno, aby świat uwierzył, że Ty Mnie posłałeś,” (J17, 21) dążymy do jedności wśród wszystkich wierzących, budując wspólnotę opartą na miłości, akceptacji i wzajemnym wsparciu.

Zapraszamy do odkrywania najnowszych wiadomości, przemyśleń oraz informacji o nadchodzących wydarzeniach i inicjatywach, które wzmacniają i inspirują naszą społeczność. Mamy nadzieję, że nasza strona stanie się dla Ciebie źródłem duchowej inspiracji, pokoju i rozwoju. To miejsce, gdzie każdy, kto poszukuje głębi duchowej i wspólnoty wierzących, znajdzie coś dla siebie.

Niech nasza strona będzie Twoim przewodnikiem na drodze do duchowego rozwoju. Dołącz do nas i współtwórz miejsce pełne miłości, akceptacji i wzajemnego wsparcia.

Śledź nas również w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z naszymi wydarzeniami i inicjatywami.

Z niecierpliwością czekamy na Ciebie!

Serdecznie zapraszamy!