LOGO NKK KOLOR CZERWONY

Twoje zakupy

Odkryj Moc Modlitwy – Zapraszamy do naszej wspólnoty modlitewnej

Drodzy Bracia i Siostry,

Apostoł Paweł wzywa nas do nieustannej modlitwy: „nieustannie się módlcie” (1 Tes 5,17). Te słowa przypominają nam o konieczności ciągłego trwania w rozmowie z Bogiem, niezależnie od okoliczności naszego życia. Modlitwa jest nie tylko naszym codziennym obowiązkiem, ale przede wszystkim darem, który pozwala nam zbliżyć się do Stwórcy i znaleźć w Nim oparcie oraz pocieszenie.

Jezus w swojej modlitwie do Ojca prosi, abyśmy wszyscy stanowili jedno: „Aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni stanowili w Nas jedno” (J 17,21). To wezwanie do jedności jest esencją chrześcijańskiego życia. Wspólna modlitwa staje się mostem, który łączy nasze serca i dusze, tworząc wspólnotę zjednoczoną w wierze.

Modlitwa to więcej niż słowa – to akt oddania, zaufania i miłości. Poprzez nią wchodzimy w głębszą relację z Bogiem, ale również z naszymi braćmi i siostrami w Chrystusie. Modląc się razem, stajemy się jednym ciałem, jednym duchem, który jest w nas wszystkich obecny. To właśnie w jedności naszej modlitwy realizuje się wola Boża, która pragnie nas zjednoczyć i umocnić w wierze.

Zapraszamy Was do wspólnego trwania w modlitwie. Niech nasze serca będą otwarte na łaskę Boga, a nasze modlitwy niech staną się wyrazem naszej jedności i wzajemnej miłości. W ten sposób, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy, możemy czuć się jedną wspólnotą, zjednoczoną w duchu i prawdzie.

Niech nasze modlitwy prowadzą nas ku głębszemu zrozumieniu Bożej woli i wzmacniają nas w codziennym życiu. Razem możemy wzrastać w wierze, nadziei i miłości, tworząc wspólnotę, której fundamentem jest nasza modlitewna jedność.

Z modlitewnymi pozdrowieniami,

Drodzy Bracia i Siostry,