Warunki użytkowania strony internetowej Narodowego Kościoła Katolickiego

1. Własność Materiałów
Wszystkie materiały zamieszczone na stronie internetowej moj-kosciol.pl są własnością Narodowego Kościoła Katolickiego, który zastrzega sobie wszelkie prawa do serwisu.
2. Użytek Osobisty i Ewangelizacja
Użytkownicy mogą pobierać i drukować zdjęcia oraz inne materiały zamieszczone w serwisie wyłącznie do użytku osobistego oraz w celach ewangelizacyjnych.
3. Zakaz Publikacji i Rozpowszechniania
Publikacja, rozpowszechnianie lub sprzedaż zdjęć i innych materiałów z niniejszego serwisu bez uprzedniej zgody Narodowego Kościoła Katolickiego są zabronione i stanowią naruszenie przepisów ustawy o prawie autorskim.
4. Materiały Nienależące do Narodowego Kościoła Katolickiego
Materiały informacyjne lub inne, które nie są własnością Narodowego Kościoła Katolickiego, nie mogą być rozpowszechniane bez zgody ich właścicieli lub autorów.
5. Kontakt w Sprawie Wykorzystania Materiałów
W przypadku pytań dotyczących wykorzystania materiałów z serwisu lub uzyskania zgody na ich publikację prosimy o kontakt pod adresem email: kancelaria[at]moj-kosciol.pl.

Narodowy Kościół Katolicki zastrzega sobie wszelkie prawa do serwisu.

RODO

Wszelkie pytania dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych w Narodowym Kościele Katolickim prosimy kierować na adres email: kiodo[at]moj-kosciol.pl.

Adres do Korespondencji

Uprzejmie prosimy, aby wszelkie zapytania, zgłoszenia i inne kwestie wymagające urzędowej odpowiedzi były przesyłane do Kurii Kościoła w formie pisemnej, opatrzone własnoręcznym podpisem. Kancelaria Kurii Kościoła nie prowadzi korespondencji urzędowej drogą elektroniczną.

Redakcja Strony Internetowej

Wszelkie informacje związane z działalnością serwisu internetowego prosimy przesyłać na adres email: admin[at]moj-kosciol.pl.

Konto Bankowe

Darowizny można wpłacać na konto rachunku dla przelewów krajowych w PLN: 15 2130 0004 2001 0241 9352 0001 – Volkswagen Bank, z dopiskiem: „Darowizna na rzecz kultu religijnego”. Informujemy, że darowizny na rzecz kultu religijnego można odliczyć od opodatkowanego dochodu do wysokości 6% tego dochodu, na podstawie bankowego dowodu wpłaty.