LOGO NKK KOLOR CZERWONY

Już wkrótce.

Twoje zakupy

Zapraszamy do głębokiego doświadczenia Nabożeństwa Słowa!

Odkryj z nami bogactwo Ewangelii, której słowa ożywają na naszej nowej podstronie. „Nabożeństwo Słowa” to miejsce, gdzie każdy tekst biblijny staje się przewodnikiem do głębszego zrozumienia wiary i życia duchowego. Oferujemy Ci możliwość nie tylko czytania, ale także słuchania Słowa, co pozwala na pełniejsze przeżycie jego treści.

Nasze refleksje są ściśle powiązane z kalendarzem kościelnym, czerpiąc inspiracje ze świąt oraz ważnych uroczystości, co sprawia, że każde nabożeństwo jest odpowiednio dostosowane do aktualnych okoliczności liturgicznych. Staramy się systematycznie podejść do każdego tematu, aby zapewnić Ci spójne i gruntowne zrozumienie przekazów zawartych w Ewangelii.

Dołącz do nas i pozwól sobie na moment zastanowienia, uczenia się oraz duchowego wzrostu. Nasze Nabożeństwo Słowa to nie tylko lektura, to także przestrzeń dla ducha, gdzie możesz czerpać inspiracje i odnajdywać odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Zachęcamy do regularnych odwiedzin i aktywnego uczestnictwa w tej niezwykłej podróży