LOGO NKK KOLOR CZERWONY

Już wkrótce.

Twoje zakupy

Komunikat Ordynariatu Misyjnego Świętego Apostoła Chrystusa Macieja

Ordynariat Misyjny Świętego Apostoła Chrystusa Macieja pragnie poinformować Polonię w Niemczech o możliwościach skorzystania z dostępnych form wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. W ramach niemieckiego prawodawstwa, a konkretnie paragrafu 67 XII Sozialgesetzbuch, istnieje możliwość uzyskania profesjonalnej i bezpłatnej pomocy.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem: swmaciej.moj-kosciol.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje oraz wykaz organizacji i instytucji, które udzielają wsparcia. Na naszej stronie można znaleźć konkretne wskazówki i informacje, które mogą okazać się nieocenione w trudnych momentach życia. Pragniemy gorąco zachęcić wszystkich do korzystania z tych zasobów oraz do przekazywania tych cennych informacji osobom, które mogą potrzebować pomocy.

Jako Narodowy Kościół Katolicki zobowiązujemy się do podejmowania kolejnych działań mających na celu wsparcie osób w trudnych sytuacjach życiowych, w tym osób bezdomnych. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie konkretnej, rzeczowej pomocy, ale również oferowanie wsparcia duchowego dla wszystkich potrzebujących mieszkających w Niemczech. Chcemy być źródłem nadziei i wsparcia w każdej sytuacji.

Będziemy na bieżąco informować o naszych inicjatywach za pośrednictwem naszych stron internetowych oraz portali społecznościowych. Zachęcamy do regularnego śledzenia naszych komunikatów, aby być na bieżąco z naszymi działaniami oraz możliwościami wsparcia.

Dziękujemy za Państwa uwagę i zachęcamy do dzielenia się tymi informacjami z innymi.