Narodowy Kościół Katolicki – jest Kościołem dla Ciebie!

Być może przechodząc przez próg kościoła rozglądasz się za miejscem, w którym przeważnie się zatrzymujesz, siadasz. Natomiast wychodząc nie jesteś do końca zadowolony, bo zrobiłbyś inaczej albo coś zmienił. Dlatego teraz zapraszamy Ciebie do większego zaangażowania się, może nie od razu trzeba rewolucji, a jedynie mieć swoje miejsce, swoją wspólnotę.

Narodowy Kościół Katolicki powstał nie jako znak sprzeciwu wobec papieża, ale jako alternatywa jeszcze jednej drogi wiary, także prowadzącej do Trójjedynego Boga. Jesteśmy Kościołem w nurcie starokatolickim – narodowym zapatrzeni w Osobę Jezusa.

Narodowy Kościół Katolicki – jest Kościołem prawnie działającym wpisanym do Rejestru Kościołów i innych związków wyznaniowych prowadzony przez MSWiA w dziale A pod pozycja nr. 189.

Nie rozglądaj się za innymi. Najpierw Ty znajdź swoje miejsce, swój Kościół.

Kościół to nasza sprawa.