LOGO NKK KOLOR CZERWONY

Już wkrótce.

Twoje zakupy

Zaproszenie na Uroczystą Liturgię Wigilii św. Stanisława Biskupa i męczennika ze Szczepanowa

Patrona Delegatury Południowej Narodowego Kościoła Katolickiego

Drodzy w Chrystusie Panu,

Z radością zapraszamy Was do wysłuchania modlitwy podczas Liturgii wigilii św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Patrona Delegatury Południowej Narodowego Kościoła Katolickiego. Modlitwę poprowadzi Ksiądz Kanonik Mieczysław, Delegat Delegatury Południowej: ODSŁUCHAJ

Święty Stanisław ze Szczepanowa jest dla nas wszystkich symbolem męstwa i wierności chrześcijańskim wartościom. To szczególny czas, aby zjednoczyć się w modlitwie i refleksji, czerpiąc inspirację z życia naszego Patrona.

Zachęcamy do dołączenia do nas w tym ważnym dla naszej wspólnoty dniu, aby wspólnie prosić o wstawiennictwo św. Stanisława i jego opiekę nad naszą Delegaturą.

Czekamy na Was z otwartymi sercami.

Z wyrazami szacunku.

Modlitwa do św. Stanisława, Biskupa i Męczennik